Najdete nás v centru města Žatce, na nově zrekonstruovaném náměstí Prokopa Velkého, které se v posledních letech stalo vyhledávaným turistickým lákadlem. Na jednom místě zde můžete navštívit Chmelařské muzem, velkolepou rozhlednu, či třeba unikátní Chmelařský orloj. A pak můžete zajít k nám na pořádný steak!   
i

 

 

Naše restaurace je zaměřená na steaková masa US Beef, která připravujeme na přírodním grilu. Důraz klademe především na čerstvost a proto používáme pouze chlazené maso, ne mražené.

Business

US Beef hovězí maso je právem považováno za nejkvalitnější na světě. Pochází pouze z masných plemen a k jeho kvalitě přispívá mnoho faktorů. Mezi nejdůležitější patří rasa hovězího dobytka, způsob chovu, porážka a následné zpracování. Tento čistě přírodní způsob chovu dobytka bez umělého dokrmování udržuje vysokou kvalitu masa. Steakové maso zraje minimálně 3 týdny, proto je tak křehké, šťavnaté a ideální pro využití v gastronomii. V naší restauraci vám nabízíme tyto druhy steaků: Rib eye, Striploin, Svíčkovou, Flank steak a Rump steak.

Business
Naše restaurace disponuje kapacitou 40 míst, proto doporučujeme zajistit si včasnou rezervaci, hlavně o víkendech. Jsme nekuřácká restaurace, ale máme k dispozici i venkovní kuřácký koutek. WIFI připojení zdarma v celém prostoru restaurace. Máte-li zájem o pravidelné zasílání akcí a nabídek poledních menu, zašlete nám váš email na eltorozatec@eltorozatec.cz.


© 2011 okko design www.okkodesign.ic.cz